htg
07 فروردین 1402 - 14:43

خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن از طریق دفاع معنوی توسط جوانان پیاده‌سازی شود

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی بابیان اینکه توسعه شبکه‌های نیروی انسانی کار بسیار بزرگ است گفت: باید در روز جمعه مصلی را کانون قرار داده و نیروی انسانی را در آنجا فراخواند. خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن از طریق دفاع معنوی را می‌توان در مصلی و با حضور جوانان و نوجوانان پیاده‌سازی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اراک، آیت الله دری نجف آبادی امروز در دیدار فرمانده سپاه اراک و اعضای حفاظت فیزیکی مصلی بیت المقدس اراک با نماینده ولی فقیه با بیان اینکه کار حفاظت دو بعد معنوی و کمک خواستن از خداوند متعال و بعد فیزیکی دارد، اظهار کرد: وقتی کار به خداوند حکیم واگذار می‌شود خودش می‌داند چگونه کار را به پیش ببرد، یکی از راههای توسل دعا کردن است، در بعد فیزیکی نیز باید با تدبیر لازم کار به پیش برود.

وی بابیان اینکه توسعه شبکه‌های نیروی انسانی کار بسیار بزرگ است افزود: باید در روز جمعه مصلی را کانون قرار داده و نیروی انسانی را در آنجا فراخواند. خنثی‌سازی برنامه‌های دشمن از طریق دفاع معنوی را می‌توان در مصلی و با حضور جوانان و نوجوانان پیاده‌سازی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: همه نیروهای بسیج سپاه و روحانیت یک لباس به تن دارند و همه زیر یک علم حرکت می کنند، اگر خدای ناکرده این علم آسیب ببیند همه آسیب می‌بیند، تمام زحمات شهدا و جانبازان و فداکاران انقلاب به این علم ختم می‌شود.

دری نجف آبادی با اشاره به توطئه دشمن بیان کرد: دشمن برای آسیب رساندن به این انقلاب و مردم از هیچ کاری کوتاهی نمی کند از جمله بمب گذاری در حسینیه رهپویان شیراز و یا حمله تروریستی به حرم شاهچراغ که همه نشان دهنده خبیث بودن دشمن است؛ منافقین جز خبیث ترین دشمنان ایران اسلامی هستند که برای آسیب رساندن به کشور همه کاری انجام می‌دهند.

وی اضافه کرد: نسبت به وضعیت اقتصادی و اغتشاشات گذشته احساس خطر می‌کنم. متأسفانه عملکرد برخی از مسئولان قابل دفاع نیست، پرداختن به کارهای ظاهری به جای رسیدگی به مشکلات متاسفانه در برخی از دستگاه وجود دارد که باعث تأسف است. حفظ هوشیاری و توکل به خداوند بسیار با اهمیت است و نسبت به مشکلات و مسائل باید با تدبیر عمل کرد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1112494