htg
07 فروردین 1402 - 22:54

جشنواره ملی لاله‌های کرج آماده افتتاح است

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج، گفت: جشنواره ملی لاله‌ها با تلاش نیروهای مدیریت شهری طی سال‌های گذشته به یک برند تبدیل شده است و آماده افتتاح است.

جواد چپردار، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر کرج، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، از بازدید روند آماده‌سازی افتتاح جشنواره باغ لاله‌ها خبر داد و بر اهمیت تبلیغ، فراخوان و رونمایی از جشنواره ملی باغ لاله‌ها مبنی بر معرفی مدیریت شهری، عملکرد شهرداری و پیشینه باغ شهری کلان شهر کرج تاکید کرد.

وی افزود: این جشنواره  مدیریت با تلاش مجموعه مدیریت شهری اجرایی شده و طی سال‌های اخیر به یک برند ملی تبدیل شده است.

وی اضافه کرد: برپایی این جشنواره که همواره از اولویت‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری بوده است نمایانگر عملکرد مدیریت شهری در بها دادن به پاکیزگی محیط زیست، پیشینه باغ شهری، طبیعت بی‌بدیل، گردشگری، اوقات فراغت، شادمانی، تفرج خانوادگی و یک کلام سبک زندگی ایرانی اسلامی و معرفی ایران کوچک بوده است.

چپردار در ادامه افزود: بهره‌مندی و بازدید از توسعه گردشگری در حوزه حیات وحش و منابع طبیعی در پارک محیط‌بان این کلان شهر به انضمام جشنواره باغ لاله‌ها در نوروز ۱۴۰۲ و در تقارن با ایام ماه مبارک رمضان می‌تواند خاطرات خوش با معنویت و لحظات ماندگاری را برای مردم عزیز از اقصی نقاط کشور به ویژه ساکنین استان البرز به ارمغان آورد.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1113142